Anasayfa > Fotoğraf Galerisi > Torul Fotoğrafları > Gümüşhane Valimiz Sayın Okay MEMİŞ bey ilçemize bağlı Zigana köyünde incelemelerde bulundu.

Limni Gölü tabiat parkı ile Zigana Dağı kayak merkezi arasında 5,5 km lik beton yol yapım çalışmaları yerinde incelendi.

Gümüşhane Valimiz Sayın Okay MEMİŞ bey ve İlçe Kaymakamımız Hakan KAFKAS bey beraberinde İl Özel idaresi Genel Sekreteri Ekrem AKDOĞAN bey, Genel Sekreter Yardımcısı Kemalettin DEMİRKIRAN bey, İlçe Özel İdare Müdürü Mahmut ŞAHİNÖZ bey ilçemize bağlı Zigana köyü limni gölü tabiat parkı beton yol yapım çalışmalarını yerinde incelediler.

İncelemeler sırasında kontrolör mühendisi Serdar Güven YILMAZ bey ve yüklenici firma yetkilisi Hakan ÖZGÜN bey hazır bulundu.

Paylaş

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Hızlı Erişim

                  İlçe Yazıişleri İşlemleri  Muhtaç Asker Aileleri Yardımı  Dernekler ve STK'ler  Yaşlılık Malüllük  Silah Ruhsatı İşlemleri  Genel Sağlık Sigortası

   

Copyright © 2007 & 2012 & 2014 Torul Kaymakamlığı - 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

İletişim: Tlf: 0 456 611 20 06 Fax: 0 456 611 21 96 Posta: Hükümet Konağı Kat:3 Torul / GÜMÜŞHANE