Anasayfa > Fotoğraf Galerisi > Torul Fotoğrafları > İlçemiz Köy ve Mahalle Muhtarları ile Kahvaltıda Bir Araya Gelindi

İlçemiz Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği tarafından düzenlenen kahvaltıda köy ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen ilçe Kaymakamımız Hakan KAFKAS Bey bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliği kaynaştıracağı ve dostlukları pekiştireceğini vurguladı.

Köy ve Mahalle Muhtarları Derneğinin yeni hizmet ofisinde düzenlenen sabah kahvaltısı İlçe Kaymakamımız Hakan KAFKAS Bey, İlçe Jandarma Komutanı İlhan ERODABAŞI Bey, İlçe Belediye Başkanı Mimar Nidai KÖROĞLU Bey, İl Encümeni Hüseyin BEDİR Bey, Kurum Müdürleri ve Muhtarlar katıldı.

Paylaş

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Hızlı Erişim

                  İlçe Yazıişleri İşlemleri  Muhtaç Asker Aileleri Yardımı  Dernekler ve STK'ler  Yaşlılık Malüllük  Silah Ruhsatı İşlemleri  Genel Sağlık Sigortası

   

Copyright © 2007 & 2012 & 2014 Torul Kaymakamlığı - 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

İletişim: Tlf: 0 456 611 20 06 Fax: 0 456 611 21 96 Posta: Hükümet Konağı Kat:3 Torul / GÜMÜŞHANE