Anasayfa > Haberler > Basında Biz > Gümüşhane Valisi Yücel YAVUZ’dan İlçemiz Bahçelik köyüne ziyaret

Gümüşhane Valisi Yücel YAVUZ’dan İlçemiz Bahçelik köyüne ziyaret
Son Güncellenme : 19 Mar 2015 10:39

Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz, beraberinde Torul Kaymakamı Recai Karal, İl Genel Meclis Başkanı Şerif Bayraktar ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan ile birlikte Torul ilçesi Bahçelik Köyü’nü ziyaret etti.

Bahçelik Köyü Muhtarı ve köylüler tarafından karşılanan Vali Yavuz, köy kahvesinde köylülerle sohbet ederek, sorunlarını dinledi. Köyde cep telefonlarının çekmediğinden yakınan vatandaşlar, ilgili şirketlerin bu konuda yatırım yapmalarını istedi. Köy Muhtarı Veysel Bayrak, köyün 14 mahallesinin bulunduğunu belirterek, tarıma elverişli arazilerinin bulunduğunu, ancak sulama suyunun yetersizliği nedeniyle toprakların yeterince işlenemediğini, köye bir sulama göleti yapılırsa sorunun çözüleceğini belirtti.

Burada yaptığı konuşmada, Gümüşhane’nin kalkınmasındaki en önemli sektörün tarım ve turizm olduğunu vurgulayarak sorunların en kısa sürede halledileceğini söyleyen Vali Yavuz, bu milletin evlatlarının, başkasına muhtaç olmaksızın kendi rızkını alın teriyle kazandığını ifade ederek, “Şu anda silkinme ve ayağa kalkma anındayız, moralimiz yüksek Allah’ın izniyle. Çözüm sürecinden de netice alırsak ki; kesin alacağız inşallah, daha bu memleketin önünü kimse tutamaz.” dedi.

Kaynak: Gümüşhane Valiliği
Haberin Devamı: http://www.gumushane.gov.tr/daha-emin-adimlarla-cesur-bir-sekilde-onumuze-bakalim-ve-hedefe-kosalim

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Hızlı Erişim

                  İlçe Yazıişleri İşlemleri  Muhtaç Asker Aileleri Yardımı  Dernekler ve STK'ler  Yaşlılık Malüllük  Silah Ruhsatı İşlemleri  Genel Sağlık Sigortası

   

Copyright © 2007 & 2012 & 2014 Torul Kaymakamlığı - 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.

İletişim: Tlf: 0 456 611 20 06 Fax: 0 456 611 21 96 Posta: Hükümet Konağı Kat:3 Torul / GÜMÜŞHANE